MINI Countryman

MINI już od 890 PLN/netto miesięcznie

w ofercie dla grup zawodowych.

MINI Countryman

Zawodowcy mają u nas najlepiej

W MINI Bawaria Motors doceniamy twoją pasję dlatego mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę, w której doświadczysz frajdy z jazdy Nowym MINI już od 890 PLN/netto miesięcznie. Jeśli jesteś prawnikiem i zawiłości paragrafów to twoja codzienność - To świetnie! Masz u nas przejrzyste warunki! A może świat wokół jest za bardzo politycznie poprawny? Poznaj bliżej MINI w ofercie dla pracowników instytucji rządowych i poczuj odrobine szaleństwa.

Ładowanie MINI Countryman

Doceniamy medyków atrakcyjną ofertą!

Oferta dla grup zawodowych jest skierowana do lekarzy oraz lekarzy weterynarii. A może jesteś farmaceutą? Idealnie odmierzona rata czeka już na Ciebie. Może jesteś pilotem i praca za sterami to Twoja pasja? Poczuj przyjemną adrenalinę za sterami MINI, przetestuj je już dzisiaj w MINI Bawaria Motors. A jeśli jesteś marynarzem wypłyń z nami na mini ocean frajdy z jazdy z łagodnie niską ratą.

Wtyczka

Kreatywność to twój projekt na życie?

Poznaj bliżej MINI w ofercie dla architektów oraz projektantów wnętrz i niech frajda z jazdy zasili twoją codzienną kreatywność. A może jesteś inżynierem i lubisz nowoczesne technologie? Wspaniale! Daj się zadziwiać naszym Nowym Mini każdego dnia. A jeśli jesteś informatykiem lub należysz do zespołu działu IT, możesz poczuć zero jedynkową frajdę z jazdy już teraz ofercie specjalnie dla Ciebie w MINI Bawaria Motors.