MINI PEŁNE PRZYGÓD

Nowe MINI Countryman

MINI COOPER COUNTRYMAN. JUŻ OD 1490 ZŁ NETTO MIES. Z 15% WPŁATY WŁASNEJ I GWARANCJĄ NIEZMIENNOŚCI RATY PRZEZ OKRES TRWANIA UMOWY.

inspiruje do przygód

MINI Countryman jest gotowe, by stać się Twoim wymarzonym kompanem podróży. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na podbój miasta, czy wyruszasz w nieznane – MINI Countryman dotrzyma Ci kroku podczas każdej eskapady. Jest przestronne i wszechstronne, a jego wyjątkowy design naprawdę zachwyca.

Przestronny bagażnik MINI Countryman

WYBIERZ PRZYGODĘ.

MINI Countryman to najbardziej przygodowy typ w całej rodzinie MINI. Model cechuje odważny i zdecydowany charakter. Mocny silnik, przestronne wnętrze oraz wyposażenie usprawniające codzienną jazdę sprawiają, że jest to idealny wybór dla kierowców kochających eksplorować drogi z dala od utartych szlaków.

Rozkładane siedzenia MINI Countryman

ŚWIETLANA PRZYSZŁOŚĆ.

Najbardziej urzekający detal w designie MINI – tylne reflektory w kształcie brytyjskiej flagi – to element, który przenosi tradycję firmy w przyszłość. W wyposażeniu MINI Cooper Countryman znajdziesz reflektory Union Jack w lekko zmodyfikowanej formie, w kontrastowej ramie w odcieniu Piano Black.

FORMULARZ KONTAKTOWY.

Rata miesięczna netto w MINI Comfort Lease dla przedsiębiorców dla MINI Countryman Cooper za 144 000 zł brutto. Opłata wstępna15%, okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 10 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. MINI Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów MINI.